Regjistrohu
Edybler ju ndihmon të lidheni dhe të shkëmbeni informata me njerëzit në jetën tuaj.
73515_577030689002646_1856256268_n
Fjalë Dashurie
Categories

Fjalë Dashurie

Book Store
Kodi i Verifikimit Captcha
Reload Image
Vendos Kodin e mesiperm per Verifikim
Fjalë Dashurie
Kam vuajtur,kam vuajtur shume
kam vuajtur per nje dashuri
qe per mua ishte e pa funde.
Perse me mashtrove mu
perse me le ne vetmi
perse luajte me nje zemer qe te deshi shum
te mallkoj e dashur te mallkoj un...
Fjalë Dashurie
dua te te pergedhel floket, buzet
fytyren tende si engjell cdo cast
me paraftyrohet.
afrohu mos ik dua te te ndjej puthjen tende
te te mbaj ne krah, te te flas
per mrekullite qe ke
qe me ben te dashurohem p...
Fjalë Dashurie
Dashuria.
Deshiroj tet shof me sy
te mos digjem mall per ty.
Si kur te isha reze hene
do te hyja ne dhomen tende
vetem ta dish se sa te dua
sdo te jetosh as nje ore pa mua.......... NoSide
Fjalë Dashurie
Fjalë Dashurie
Fjalë Dashurie
Fjalë Dashurie
Fjalë Dashurie
Fjalë Dashurie
Fjalë Dashurie
Shiko me shume
Back To Top